بهترین نوع بسته بندی با قیمت بسیار مناسب و کیفیت و دوام بالا ساک دستی پارچه ای تبلیغاتی می باشد. قیمت ساک دستی پارچه ای تبلیغاتی بسیار مقرون به صرفه می باشد زیرا با یک بار خرید تا مدت ها می توانید از آن برای حمل لوازم خود استفاده نمایید. همچنین قیمت ساک دستی پارچه ای تبلیغاتی از این جهت بسیار مناسب است که شرکت ها و فروشگاه ها با قرار دادن کالا و محصولات خود در این ساک ها و دادن آن به مشتریان با هزینه بسیار کم به تبلیغ برند خود می پردازند. تبلیغات تلویزیونی، بیلبوردی و حتی اینترنتی هزینه های بسیار بیشتری دارند و ممکن است در نهایت موفق هم نباشند اما این ساک های دستی پارچه ای همانند یک بیلبورد متحرک عمل می کنند و از طریق حمل این ساک ها توسط مشتریان در مکان های مختلف، افراد بسیار زیادی این تبلیغ را خواهند دید. به همین جهت قیمت ساک دستی پارچه ای تبلیغاتی نسبت به خیلی از روش های تبلیغاتی دیگر بسیار کم و در عین حال از تاثیر بسیاری برخوردار است.

مزایای ساک دستی پارچه ای تبلیغاتی

از مزایای ساک دستی پارچه ای تبلیغاتی می توان به دوستدار محیط زیست بودن این محصول اشاره نمود. ساک دستی پارچه ای تبلیغاتی برخلاف ساک های کاغذی و پارچه ای هیچ آسیبی به محیط زیست و منابع طبیعی نمی رساند و کاملا قابل بازیافت می باشد. ماندگاری بالای آن نیز کمک می کند تا از تعداد ساک ها و کیسه های کمتری استفاده نماییم. مضر بودن کیسه های پلاستیکی به این جهت می باشد که تعداد بسیار زیادی از آن ها مصرف و دور انداخته می شوند که قابل بازیافت نیستند و سال های زیادی زمان می برد تا تجزیه شوند به همین علت به محیط زیست صدمه می زنند، برای تولید ساک های کاغذی نیز جنگل ها و درختان بسیاری از بین خواهند رفت اما ساک های پارچه ای هیچ گونه خطری برای محیط زیست ندارند. از مزایای دیگر ساک دستی پارچه ای تبلیغاتی ماندگاری آن نسبت به ساک های کاغذی و پلاستیکی می باشد زیرا از مقاومت بالایی برخوردار است و مانند پلاستیک مچاله نمی شود و ظاهر خود را حفظ می کند. تبلیغات نیز مزیت دیگر ساک دستی پارچه ای تبلیغاتی است، چاپ روی این ساک ها ماندگاری بسیاری دارد که حتی با شستشو نیز از بین نمی رود و شرکت ها و فروشگاه های مختلف می توانند بجای کیسه های پلاستیکی از ساک دستی پارچه ای تبلیغاتی استفاده نموده و از این طریق علاوه بر کمک به حفظ محیط زیست به تبلیغ برند خود با کمترین هزینه نیز بپردازند.

عوامل موثر بر قیمت ساک دستی پارچه ای تبلیغاتی

مواردی از جمله نوع پارچه بکار رفته در تولید ساک دستی پارچه ای تبلیغاتی، نوع فناوری و ماشین آلات مورد استفاده در تولید ساک، نوع دوخت، اندازه ساک، نوع چاپ، رنگبندی و… در تعیین قیمت ساک دستی پارچه ای تبلیغاتی تاثیر دارند. ساک های دستی تبلیغاتی در جنس های مختلفی همچون پارچه سوزنی، پارچه کتان، پارچه برزنت و… تولید می شوند که قیمت ساک دستی پارچه ای تبلیغاتی با جنس برزنتی نسبت به دیگر پارچه ها گرانتر می باشد زیرا دارای ضخامت بیشتری می باشد و می توان از آن برای حمل کالاهای سنگین تر استفاده نمود، همچنین ضدآب نیز می باشد. اما قیمت ساک دستی پارچه ای تبلیغاتی با جنس سوزنی پایین تر از ساک های دیگر بوده و به همین جهت بیشتر از این جنس پارچه استفاده می شود. قیمت ساک دستی پارچه ای تبلیغاتی نسبت به رنگ چاپ نیز متفاوت می باشد به عنوان مثال قیمت ساک دستی پارچه ای تبلیغاتی با طرح های تک رنگ یا دو رنگ پایین تر از طرح هایی با تعداد رنگ های بیشتر است و همچنین در صورت سفارش چاپ طرح در دو طرف ساک، قیمت ساک دستی پارچه ای تبلیغاتی بیشتر خواهد بود. قیمت ساک دستی پارچه ای تبلیغاتی بر اساس مواردی دیگر همچون نوع دسته آن، نوع کاست، ضخامت پارچه، سایز و…. نیز متفاوت خواهد بود. لیست قیمت ساک دستی پارچه ای تبلیغاتی در سایت موجود می باشد، جهت اطلاع از قیمت دقیق هر نوع ساک پارچه ای تبلیغاتی می توانید لیست را مشاهده نمایید.

این مجموعه به شما اطمینان می دهد که تمامی ساک ها توسط دستگاه های تمام اتوماتیک با سرعت تولید بالا و کاهش هزینه های اضافی تولید می شوند و تنها با سفارش ساک مورد نظر خود در کمترین زمان تعداد ساک های مورد نظر را با برش، دوخت، چاپ و بسته بندی با کیفیت تحویل خواهید گرفت. استفاده از دستگاه های به روز و مدرن، پارچه مرغوب و بکارگیری افرادی ماهر و دارای تجربه موجب تولید این ساک های پارچه ای تبلیغاتی با کیفیت گشته است.

برچسب‌ها:

دیدگاه شما؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *