چاپ انواع ساک دستی تبلیغاتی

سفارش چاپ ساک دستی: ساک دستی، علاوه بر کارایی به عنوان یک ابزار بسته‌بندی و حمل کالا، در بسیاری موارد به عنوان نوعی هدیه تبلیغاتی، توانسته جایگاه خوبی در عرصه تبلیغ و ترویج برند بازی نماید. با اینکه قدمت نه چندان زیاد استفاده فراگیر از این کالا در سطح جامعه، تاکنون نام‌های متنوعی به آن اطلاق شده است. از قبیل «ساک دستی»، «ساک خرید»، «بگ شاپ (Bag Shop)»، «شاپینگ بگ(Shopping Bag)» و غیره. ساک دستی تبلیغاتی اغلب در موارد زیر کاربرد دارد: شایان ذکر است این کالا خود به تنهایی در دست هر فرد می‌تواند نقش یک بیلبورد تبلیغاتی متحرک را ایفا نماید که طبیعتاً نقش بسزایی را در پیشبرد اهداف سازمان یا شرکت شما بازی کند. این کالا در حال حاضر در انواع جنس‌های کاغذی، پارچه‌ای و یا نایلونی تولید می‌شود.

سفارش چاپ ساک دستی سفارش چاپ ساک دستی سفارش چاپ ساک دستی

موارد استفاده انواع ساک دستی:

۱ – بسته‌بندی کالاهای فروشگاهی مانند پوشاک، ساعت، طلا و جواهر، آرایشی و بهداشتی، قطعات کامپیوتر و غیره.
۲ – بسته‌بندی هدایای تبلیغاتی مانند سالنامه (سررسید)، ارگانایزر، کتاب های نفیس، ست‌های مدیریتی، لوح تقدیر و یادبود و غیره.
۳ – ابزار حمل کاتالوگ‌ها، فولدرها، اسناد و لیست قیمت‌ها و غیره علی‌الخصوص در زمان برگزاری همایش‌ها، سمینار‌ها و یا شرکت در نمایشگاه‌ها

لیست قیمت ساک دستی و چاپ یک رو

   

سفارش اینترنتی چاپ ساک دستی

چاپ ساک پارچه‌ای به تعداد محاسبه می‌شود

لطفا طرح مورد نظر خود را انتخاب نمائید.

مشخصات شما
لطفا صبر کنید

لطفا پس از تکمیل فرم و برآورد هزینه سفارش، مبلغ مشخص شده را به شماره کارت ۶۲۸۰۲۳۱۴۹۴۷۰۲۰۶۰ بانک مسکن به نام سعید پور شعبان واریز نمائید. کلیه سفارش‌ها از طریق باربری ارسال خواهند شد.

در صورت چاپ دورنگ یا دو رو، استعلام قیمت یا هرگونه سوال دیگری لطفا با شماره ۰۹۱۱۳۴۴۰۷۳۴ تماس بگیرید.