امروزه سفارش ساک دستی پارچه ای تبلیغاتی افزایش بسیاری داشته و افراد زیادی از این نوع ساک ها برای حمل کالاهای خود استفاده می کنند. همچنین بسیاری از فروشگاه ها، شرکت ها و کسب و کارهای مختلف برای تبلیغ کالا، محصولات و خدمات خود اقدام به سفارش ساک دستی پارچه ای تبلیغاتی نموده اند. زیرا سفارش ساک دستی پارچه ای تبلیغاتی به شرکت ها این امکان را می دهد تا در سمینارها و همایش ها از این ساک برای قرار دادن کاتالوگ ها، بروشورها و کالاهای تبلیغاتی دیگر خود و دادن آن ها به بازدید کنندگان استفاده نمایند. همچنین فروشگاه ها و هایپرمارکت ها با سفارش ساک دستی پارچه ای تبلیغاتی به جای کیسه های پلاستیکی می توانند به تبلیغ برند فروشگاه خود بپردازند. نمونه دیگری از تبلیغات از طریق سفارش ساک دستی پارچه ای تبلیغاتی به این صورت است که تولید کننده یک محصول خاص که در یک فروشگاه عرضه می شود می تواند با سفارش ساک دستی پارچه ای تبلیغاتی و قرار دادن آن در فروشگاه برای استفاده افراد بجای کیسه پلاستیکی برند خود را تبلیغ نماید.

سفارش ساک دستی پارچه ای تبلیغاتی علاوه بر جنبه تبلیغات در حفاظت از محیط زیست و منابع زیست محیطی بسیار موثر می باشد. زیرا از طریق سفارش ساک دستی پارچه ای تبلیغاتی می توان از قطع بسیاری از درختان برای تولید ساک های کاغذی جلوگیری نمود، همچنین از مزیت دیگر سفارش ساک دستی پارچه ای تبلیغاتی می توان به تجزیه پذیری و دوام آن نسبت به کیسه های پلاستیکی اشاره نمود، همانطور که می دانید کیسه های پلاستیکی در کشورمان از مصرف بسیار بالایی برخوردار هستند و متاسفانه هر ساله شاهد رها شدن تعداد بسیار زیادی از این نایلون ها در طبیعت هستیم، این نایلون ها بیش از ۱۰۰ ها سال طول می کشد تا تجزیه شوند، از این رو شما نیز در حفاظت از منابع طبیعی کشور خود سهیم شوید و با سفارش ساک دستی پارچه ای تبلیغاتی از نابودی طبیعت کشورمان جلوگیری نمایید. برای سفارش ساک دستی پارچه ای تبلیغاتی در سایزها، طرح ها و رنگ های مختلف کافیست همین حالا با ما تماس بگیرید.

با سفارش ساک دستی پارچه ای تبلیغاتی می توانید علاوه بر حفاظت از محیط زیست، در برندسازی کسب و کار خود و تبلیغات از طریق خرید های افراد نیز بهره بگیرید. ساک های دستی پارچه ای تبلیغاتی به علت نوع متریال به کار رفته در آن از قابلیت چاپ طرح دلخواه شما در رنگ های مختلف برخوردار بوده و می توانید سفارش ساک دستی پارچه ای تبلیغاتی را در هر اندازه، رنگ، مدل و تعدادی که می خواهید بدهید. سفارش ساک دستی پارچه ای تبلیغاتی مزیت های بسیاری نسبت به کیسه های پلاستیکی دارند که از این مزیت ها می توان به دوام و مقاومت آن ها اشاره نمود، این دوام به علت جنس پارچه ای مستحکم آن می باشد و قابلیت حمل اجسام سنگین را نیز دارد. از سویی دیگر سفارش ساک دستی پارچه ای تبلیغاتی کم هزینه ترین و موثرترین روش نسبت به دیگر راه های تبلیغات می باشد که می توان از آن در نمایشگاه ها و اماکن عمومی استفاده نمود.

سفارش ساک دستی پارچه ای تبلیغاتی با پارچه هایی از جنس سوزنی، برزنتی، متقال یا کتان پذیرفته می شود که محبوب ترین و پرطرفدارترین آن ها ساک دستی با جنس سوزنی است. این نوع ساک های دستی دارای گرماژ ۶۰ و ۹۰ می باشند که نوع ۹۰ گرمی آن ضخیم تر بوده و تحمل وزن بیشتری دارد. سفارش چاپ هر گونه طرحی از جمله برند یا نام تجاری محصول شما بر روی انواع ساک های پارچه ای تبلیغاتی با کیفیتی بالا و ماندگار انجام می شود. این ساک ها دارای انواع مختلف با دستگیره های مختلف و اندازه های مختلفی هستند که از انواع آن ها می توان ساک هایی با کف کاست، بغل کاست یا دور کاست، ساک دسته موزی، ساک با دسته بندی، ساک سوزنی پرسی، ساک سوزنی دوختی، ساک کتان، ساک برزنتی و… را نام برد. همچنین می توان برای سفارش ساک دستی پارچه ای تبلیغاتی از طرح تک رنگ، دو رنگ یا چند رنگ استفاده نمود که هرکدام هزینه متفاوتی دارند.

برچسب‌ها:

دیدگاه شما؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *