همانطور که می دانید کیسه های پلاستیکی و ساک های کاغذی هر کدام به نوعی به طبیعت آسیب می رسانند، کیسه های پلاستیکی برای تجزیه شدن یا از بین رفتن به زمان بسیار زیادی نیاز دارند، همچنین ساخت آن ها نیز هزینه زیادی در بر دارد، از طرفی دیگر از مواد شیمیایی تولید می شود که برای سلامت انسان هم مضر می باشد. پاکت های کاغذی نیز باعث از بین رفتن میلیون ها درخت شده و حتی بازیافت آن نیز به هزینه زیادی نیاز دارد، تنها یک نوع ساک وجود دارد که به مدت طولانی می توان از آن استفاده نمود، برای سلامت انسان ضرر ندارد و همچنین به طبیعت نیز آسیب نمی رساند و آن هم ساک دستی پارچه ای می باشد. ما نیز برای سلامت انسان و طبیعت برای شرکت ها و برند هایی که نیاز به تبلیغات دارند اقدام به تولید و پخش ساک دستی پارچه ای تبلیغاتی نموده ایم. ساک دستی پارچه ای تبلیغاتی به علت هزینه و زمان کم برای تولید آن و قیمت به صرفه آن نسبت به دیگر کیسه ها انتخاب بهتری است. از آن جایی که بازار چاپ ساک دستی پارچه ای تبلیغاتی دائم در حال رشد بوده و همچنین بازار فروش آنلاین کالا نیز هر روز داغ تر می شود، یکی از اصول بقای تولیدکنندگان احترام به اعتماد مشتریان می باشد، به همین علت ما وظیفه خود می دانیم که کیفیت را اولویت کار خود قرار دهیم تا اعتماد شما مشتریان گرامی را بدست آوریم.

با توجه به پیشرفت تکنولوژی و دنیای امروزی به خصوص در زمینه خرید و فروش کالا ما نیز امکان سفارش و خرید اینترنتی را در اختیار مشتریان خود قرار داده ایم تا به آسانی و بدون مراجعه حضوری بتوانند ساک دستی پارچه ای تبلیغاتی مورد نظر خود را به تعداد و اندازه ها و رنگ های دلخواه سفارش داده و تحویل بگیرند. مراحل سفارش ساک دستی پارچه ای تبلیغاتی نیز به شرح زیر می باشد:

  1. مشاهده نمونه های آماده ساک ها در سایت
  2. انتخاب و تایید سایز و رنگ و تعداد مورد نظر
  3. مشخص نمودن متن یا تصویر چاپی دلخواه
  4. واریز مبلغ مورد نظر
  5. دریافت ساک دستی پارچه ای تبلیغاتی در هر مکانی که مشخص نمایید

ساک دستی پارچه ای تبلیغاتی علاوه بر دوستدار محیط زیست و سالم بودن، برای تبلیغات شرکت ها و برندهای مختلف بسیار مناسب است. زیرا یکی از لوازم بسیار کاربردی در زندگی روزمره تمام افراد جامعه می باشد و بدین ترتیب طرح چاپ شده برند و شرکت شما در هرکجا، هر روز و هر زمان دیده می شود و به افراد مختلفی معرفی می گردد. برای مثال یک کارمند که از ساک پارچه ای تبلیغاتی شما استفاده می کند هر روز ظرف غذای خود را توسط این ساک به محل کار می برد و در مسیر هزاران نفر در مترو، اتوبوس، خیابان و… تبلیغ برند شما را روی آن مشاهده می کنند. به همین جهت است که ساک دستی پارچه ای تبلیغاتی یکی از بهترین فرصت ها برای نشان دادن برند شما برای عموم مردم در سرتاسر کشور می باشد و همینطور نقش بسزایی در برندسازی شرکت ها ایفا می کند.

حفاظت از محیط زیست با استفاده از ساک دستی پارچه تبلیغاتی

حفاظت از محیط پیرامونمان و اقداماتی که برای حفظ آن و کاهش آلاینده های زیست محیطی مانند پلاستیک ها انجام می شود سبب شده تا ما نیز در این زمینه اقدام به ارائه راه جدید نماییم. تحقیقات انجام شده نشان می دهد که سالانه بیش از ۳ میلیون تن پلاستیک در ایران تولید می شود. اکثر این اجسام پلاستیکی با دوام بوده و سال های سال طول می کشد تا به صورت خود بخود تجزیه شده و از بین بروند. یکی از این موارد که در کشور ما نیز مصرف بسیار زیادی دارد کیسه های پلاستیکی هستند، به همین جهت می باشد که ما شروع به تولید و فروش ساک دستی پارچه ای تبلیغاتی نمودیم که اصلی ترین و مهم ترین مزیت آن سازگاری با محیط زیست می باشد.

مزیت های ساک دستی پارچه ای تبلیغاتی نسبت به دیگر ساک ها

  • ساک های پارچه ای نسبت به دیگر ساک ها ۴۶ درصد کمتر ترکیبات نفتی دارند.
  • ماده ای به نام پ.پ که در انواع تولیدات پلاستیکی وجود دارد و از تجزیه شدن آن ها در طبیعت جلوگیری می کند در این ساک های پارچه ای استفاده نمی شود.
  • در فرآیند تولید ساک های پارچه ای ۴ برابر انرژی و ۶ برابر آب کمتری نسبت به تولید دیگر انواع ساک ها مصرف می شود.
  • در صورتی که ساک های پارچه ای را دور بیاندازید تا حداکثر ۲۴۰ روز زمان می برد تا در مقابل تابش نور خورشید تجزیه گردد.

بطور کلی ساک دستی پارچه ای تبلیغاتی هم از دوام بالایی برخوردار است و هم بازگشت پذیر به طبیعت است به همین جهت بهترین هدیه تبلیغاتی می باشد که در سایزها و رنگ های مختلف و هر طرحی که شما بخواهید بر روی آن چاپ نمایید ارائه می گردد.

برچسب‌ها:

دیدگاه شما؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *