تولید ساک دستی پارچه ای تبلیغاتی چگونه انجام می شود؟ در این مطلب به شما خواهیم گفت که نحوه تولید ساک دستی پارچه ای تبلیغاتی به چه صورت است و برای محیط زیست و همچنین تبلیغات چقدر اهمیت دارد. امروزه که منابع طبیعی به خصوص جنگل ها در حال از بین رفتن هستند توجه به محیط زیست و حفاظت از آن اهمیت بسیار زیادی دارد و می بایست توانایی های خود را در مسیر کاهش آلاینده های زیست محیطی همچون پلاستیک به کار گیریم. به همین جهت تصمیم به تولید ساک دستی پارچه ای تبلیغاتی و عرضه  آن گرفته ایم تا علاوه بر کمک به دیگر کسب و کارها در امر تبلیغات، به حفظ محیط زیست خود نیز کمک کرده باشیم. تحقیقات انجام شده و آمارها نشان می دهند که در طول سال بیشتر از ۳ میلیون تن پلاستیک در ایران تولید می شود که اکثر آن ها نیز از نوع پلاستیک بادوام هستند و چندصد سال به طول می انجامد تا تجزیه شوند. متاسفانه پلاستیک ها بخصوص کیسه های نایلونی در کشور ما مصرف بسیار زیادی دارند و بیشتر آن ها نیز در طبیعت رها می شوند که آثار مخربی بر محیط زیست دارد. اما در صورتی که فروشگاه ها، شرکت ها و تمام کسب و کارها به جای استفاده از کیسه های نایلونی از ساک دستی پارچه ای تبلیغاتی برای قرار دادن کالا و محصولات خود در آن استفاده نمایند علاوه بر اینکه کمک بسیار زیادی به حفاظت از محیط زیست می کنند از یک نوع تبلیغات ماندگار و موثر نیز بهرمند می شوند.

تولید ساک دستی پارچه ای تبلیغاتی چگونه انجام می شود؟

جنس ساک دستی پارچه ای تبلیغاتی از چند نوع پارچه مختلف می باشد. نوعی از این ساک ها از پارچه ای به نام سوزنی، اسپان باند یا ناون وون، نوعی دیگر از جنس متقال پنبه یا کتان و مدل دیگر آن از برزنت یا واترپروف که ضدآب نیز می باشد تولید می گردند. اما بیشتر از پارچه اسپان باند برای تولید ساک دستی پارچه ای تبلیغاتی استفاده می شود زیرا این نوع پارچه از پلی پروپیلن ساخته شده و دارای تنوع رنگ و ضخامت بوده و قیمت آن نیز به نسبت دیگر پارچه ها ارزان تر می باشد. پارچه هایی که در تولید ساک دستی پارچه ای تبلیغاتی به کار می روند دارای ضخامت ۶۰ و ۹۰ گرم هستند، ساک دستی پارچه ای تبلیغاتی با ضخامت ۹۰ گرم دارای تحمل وزن بیشتری است و برای حمل کالاهای سنگین تر مورد استفاده قرار می گیرد. از نخ یا نوار برای دوخت و تولید ساک دستی پارچه ای تبلیغاتی استفاده نمی شود و معمولا این ساک ها به صورت پِرِسی دوخته می شوند که به آن دوخت آلتراسونیک گفته می شود. نوعی دستگاه فول اتوماتیک دوخت حرارتی نیز برای این کار وجود دارد که برای تولید ساک دستی پارچه ای تبلیغاتی استفاده می گردد و نسبت به دوخت آلتراسونیک بسیار با کیفیت تر و سریع تر عمل می کند.

مزایای تولید ساک دستی پارچه ای تبلیغاتی

  • مقاومت و دوام بیشتر ساک دستی پارچه ای تبلیغاتی نسبت به کیسه های نایلونی
  • تحمل وزن کالاهای سنگین
  • سهولت حمل کالاهای خریداری شده توسط مشتری
  • دوام چاپ تبلیغاتی روی پارچه نسبت به چاپ کیسه های نایلونی
  • اثرگذاری تبلیغات در بازه زمانی طولانی
  • قابلیت بازیافت و تجدید پذیری و دوست دار محیط زیست
  • ماندگاری و قابلیت استفاده طولانی مدت
  • امکان استفاده برای هر نوع فروشگاه یا شرکت

مزایای تولید ساک دستی پارچه ای در تبلیغات

ساک دستی پارچه ای نوعی محصول تبلیغاتی با ماندگاری بالا می باشد که علاوه بر دوستی با محیط زیست و کاهش آثار مخرب روی آن، یک راهکار تبلیغاتی ارزان، مفید و بصرفه برای هر نوع کسب و کار، فروشگاه یا شرکتی است. به همین جهت اکثر فروشگاه ها از این مدل ساک دستی پارچه ای تبلیغاتی با چاپ لوگو یا نام سازمانی خودشان برای تبلیغات استفاده می نمایند. در صورتی که مشتری از خرید خود راضی و خشنود باشد قطعا با وجود آرم یا تبلیغ آن فروشگاه روی ساک دستی خود مشکلی ندارد زیرا با این کار می تواند فروشگاه را به دیگران نیز معرفی نماید. از این جهت که افراد ساک دستی پارچه ای را با خود حمل می کنند این می تواند یک تبلیغ سیار باشد و تعداد نفرات بیشتری آن را خواهند دید. تولید ساک دستی پارچه ای تبلیغاتی و استفاده از آن در امر تبلیغات موجب می شود که دیگر نیازی به قطع بیشمار درختان نیز برای تولید ساک ها و پاکت های کاغذی نباشد، به شما نیز پیشنهاد می کنیم برای کمک به حفظ محیط زیست کشور خود از ساک دستی پارچه ای تبلیغاتی برای عرضه کالا و تبلیغ برند خود استفاده نمایید.

برچسب‌ها:

دیدگاه شما؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *