ساک دستی‌های پارچه‌ای

ساک دستی‌های پارچه‌ای از نوعی منسوجات بی‌بافت تولید می‌شوند که کاملا قابل بازیافت بوده و می‌توانند به صورت طبیعی تجزیه شوند. این نوع ساک دستی سازگار با محیط زیست است و علاوه بر قابلیت نفوذ پذیری هوا، ضد آب نیز می‌باشد. ساک دستی‌های پارچه‌ای برای مصارف تبلیغاتی، نمایشگاهی، فروشگاهی و … گزینه‌ای عالی هستند و معمولا دارای طیف وسیعی از رنگ‌ها، سایزها و طرح‌هایی می‌باشند که می‌تواند برای اهداف مختلف به کار گرفته شود. امروزه ساک دستی‌های پارچه‌ای بسیار محبوب و مرسوم هستند که مطمئنا برای اکثر مشتریان شما نیز جذاب خواهند بود. به دلیل استحکام، دوام و کیفیت بسیار بالای ساک دستی‌های پارچه‌ای می‌توان از آن ها برای ترویج نام تجاری، لوگو، شعار و یا سایر اطلاعات استفاده نمود.

مزایای ساک دستی پارچه‌ای

ساک دستی‌های پارچه‌ای از مواد کاملا قابل بازیافت و سازگار با محیط زیست تولید می‌شوند که مطمئنا استفاده از این نوع ساک دستی‌ها توجه شما را به مسائل زیست محیطی نشان خواهد داد. ساک دستی‌‌های پارچه‌ای با قابلیت استفاده مجدد برای تبلیغ خدمات یا محصولات شما گزینه‌ای بسیار مناسب هستند. مشتریان شما با استفاده مجدد از این ساک دستی‌ها، هر جا که می‌روند بارها و بارها تجارت شما را ترویج خواهند کرد. زمانی که شما از ساک دستی‌های پارچه‌ای به عنوان ساک دستی تبلیغاتی، ساک دستی نمایشگاهی و یا ساک دستی خرید استفاده می‌کنید تاثیری ماندگار روی مشتریان خود خواهید گذاشت. طیف گسترده ساک دستی‌های پارچه‌ای با قیمت فوق‌العاده پایین به آن‌ها اجازه می‌دهد تا بدون اینکه هزینه‌های شما را بیهوده بالا ببرند نماینده‌ای منحصر به فرد برای کسب و کار شما باشند.

از ساک دستی پارچه‌ای (سوزنی) به عنوان یکی از ابزار و هدایای تبلیغاتی استفاده می‌شود و امروزه کاربرد مؤثری در برند سازی و تبلیغات دارد. ساک دستی پارچه‌ای در گرماژ ۶۰ و ۹۰ تولید می‌شود و در رنگ های مختلف ارائه بازار می گردد. اندازه‌های استاندارد در بازار فروش این محصول عبارت اند از: ۲۵*۳۵ ،۳۰*۴۰ ،۳۵*۴۵ ،۴۰*۵۰ ،۴۵*۶۰ ،۴۵*۵۵٫ در ابعادهای دیگر به دلخواه مشتری تولید میگردد. تیراژ ساک دستی پارچه‌ای به صورت اختصاصی از ۱۰۰۰ به بالا می‌باشد و تیراژهای پایین‌تر از ۱۰۰۰ عدد به صورت کار آماده موجود است. نوع پارچه استفاده شده دراین ساک دستی تبلیغاتی از نوع اسپان باند بوده و ضد رطوبت می باشد. قیمت خرید ساک دستی پارچه‌ای نسبت به قیمت خرید ساک دستی کاغذی ارزانتر بوده که باعث فروش بیشتر آن در بازار شده است. ساک دستی تبلیغاتی به دو صورت دوخت و حرارتی ساخته می‌شوند.

ساک دستی‌های پارچه‌ای

دیگر انواع ساک دستی

همچنین تولیدی تاپ بگ می‌تواند در زمینه تولید ساک‌های دستی پلاستیکی در طرح‌ها و رنگ‌های متفاوت نیز با شما همکاری نماید. برای دیدن نمونه کارهای ما می‌توانید به این صفحه بروید و یا در صورت تمایل به سفارش آنلاین از این صفحه اقدام نمائید.